Ceník
1. 4. 2016

Ceník

Třídění šatníku

Trvá většinou 2 hodiny až půl dne, někdy to je i návštěva na dvakrát. Na tuhle „session“ u vašeho šatníku doporučuju si zařídit volno a manžela nebo manželku poslat s dětmi do ZOO nebo na wellness. Budeme potřebovat klid, spoustu ramínek, místa, tužku a papír a tu nejlepší náladu.

3900 Kč
bez ohledu na dobu trvání

Nákupy

Naordinujte si dovolenou. Nákupy se mnou můžou být rychlé, ale taky se po obchodech můžeme pohybovat klidně půl dne. Pokud nestihneme koupit vše, co jsme chtěli, napíšeme si do diářů další datum, kdy půjdeme po vysněném kousku znovu. A naposled. Slibuju. Jsem perfekcionista, takže dokud nebudeme mít vše, co jsme si řekli, nepřestanu se po tom pídit. Klidně i sama. A donesu vám to i domů.

3900 Kč
bez ohledu na dobu trvání a dokud nebudete mít poslední věc

Selfie konzultace

Ha! Fakt tohle existuje! A jak to funguje? Jednoduše. Znáte to... jste v kabince, zkoušíte si tohle triko, tamtu košili, pak taky kalhoty a... musíte se vyfotit a poslat to kolegyni z práce, která je už tak dost naštvaná na to, že jste zhubla pět kilo, takže vám řekne, že vám tenhle outfit nesluší, protože vám dělá ty faldíky na bocích, ale přece spíš máte dát na svůj vlastní pocit. Jo, jenže díky ní se budete soustředit na ty faldíky, který tam vážně nejsou. A jestli jsou, tak já vám poradím, jak je efektivně schovat a jak naštvat kolegyni ještě víc, protože dáte na odiv něco jiného.

Zkrátka: pošlete mi fotku vašeho outfitu z kabinky, kde právě jste a já vám odpovím, jestli „jo“ nebo „ne“.

Tyhle moje rady nad zlato nestojí nic. Protože je to služba navíc k těm předchozím a protože si vážím toho, že vám záleží na mých slovech.